Haber Detayı
12 Haziran 2020 - Cuma 09:01 Bu haber 2357 kez okundu
 
Çedaş'ın işi başından aşkın
Kurumlararası koordinasyon
YAŞAM Haberi
Çedaş'ın işi başından aşkın

Kurumlararası koordinasyon skıntılı

SİVAS –Ohaber  -Vatandaş hizmet bekliyor, kurumlar “bu bizim işimiz değil diyor”

 

Kurumlararası koordinasyon eksiklikleri vatandaşı bezdiriyor. Haber merkezimize ulaşan çok sayıda telefon bu konuda Sivas’lıların çok sıkıntı yaşadığını gösteriyor.

Çedaş’ı aydınlatma konusunda arıyoruz, onlar gelmediği gibi bir anket firması dalga geçer gibi “aldığınız hizmetten memnun musunuz” diye arıyor. Biz “henüz bir hizmet alamadık” diyoruz, bu defa da “anket firmasının çalışmalarından memnun musunuz” gibi garip sorulara muhatap oluyoruz. “Bizim işimiz bu işlerden maddi çıkar temin edenlere figüranlık yapmak mı” diyenler, asıl konu olan aydınlatma taleplerinin karşılanmadığından şikayetçiler.

 

Benzer sıkıntılar ise Sivas Belediyesi ile Sidaş arasında yaşanıyor. Kaldırımlar üzerindeki “doğalgaz kapağını kim onaracak” sorusu cevapsız ve muhatapsız kaldığı gibi baca onarılmıyor, Sidaş belediyeyi belediye Sidaş’ı suçluyor.

 

Vatandaşı huzursuz eden bu türden uygulamaların artık bir son bulması gerektiğini belirten mağdurlar ilgililerin dikkatini ve sorumluların çözüm üretmelerini istiyorlar. -Ohaber

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çedaş'ın, işi, başından, aşkın,
Yorumlar
Haber Yazılımı