Haber Detayı
08 Şubat 2021 - Pazartesi 18:38 Bu haber 1435 kez okundu
 
Demirgil; Sırtımızı statükoya değil, esnafımıza verdik
Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, öteden beri sürüp gelen mevcut durumun devam ettirilmek istendiğini belirterek, “Esnafımızın, sanatkârımızın hayrına geliştirdiğimiz projelerde statükonun adayını karşımızda buluyoruz. Yapacağımız işlere, projelere hayalleri bile yetişemiyor onun için ‘Yapamaz’ diyorlar. Ancak biz sırtımızı statükoya değil esnaf ve sanatkârımıza verdik, hep birlikte başaracağız” dedi.
GÜNDEM Haberi
Demirgil; Sırtımızı statükoya değil, esnafımıza verdik

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin genç ve dinamik Başkan Adayı Hakan Demirgil ve kendisine destek veren Oda Başkanları, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Başkan Adayı Demirgil ve beraberindeki oda başkanları, Terziler çarşısı, Kunduracılar çarşısı, Subaşı Hanı,  Perakende sebze ve meyve hali ile çevre esnaflarını ziyaret etti. Esnafların büyük bir ilgi ve alaka ile karşıladığı Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, öteden beri sürüp gelen mevcut durumun devam ettirilmek istendiğini belirterek, “Esnafımızın, sanatkârımızın hayrına geliştirdiğimiz projelerde statükonun adayını karşımızda buluyoruz. Yapacağımız işlere, projelere hayalleri bile yetişemiyor onun için ‘Yapamaz’ diyorlar. Ancak biz sırtımızı statükoya değil esnaf ve sanatkârımıza verdik, hep birlikte başaracağız” diyerek esnaflardan destek ve dua istedi. Esnaflar ise Başkan Adayı Demirgil ve ekibine verecekleri desteğin kendilerine hizmet olarak döneceğini bildiklerini belirterek, başarılar dilediler.   

 

Kaynak: Editör: Ohaber
Etiketler: Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, esnaf ziyaret, statüko,seçim
Yorumlar
Haber Yazılımı