İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
03 Şubat 2021 - Çarşamba 15:45 Bu haber 11368 kez okundu
 
Oyunlar el birliği ile bozulacak
Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, esnaf ve sanatkârlara yönelik hazırladığı projeleri tanıtmak için düzenlenen basın toplantısına koronavirüs kurallarının ihlal edildiği şikâyeti üzerine yapılan polis denetiminin ardından İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ile bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Oyunlar el birliği ile bozulacak

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, esnaf ve sanatkârlara yönelik hazırladığı projeleri tanıtmak için düzenlenen basın toplantısına koronavirüs kurallarının ihlal edildiği şikâyeti üzerine yapılan polis denetiminin ardından İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ile bir araya geldi. Başkan Adayı Demirgil, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’a gerçekleştirilen toplantı ile ilgili bilgiler vererek, “basın toplantımıza dair gerekli yerlere bilgi verdik. Tüm koranavirüs tedbirlerimizi alarak gerçekleştirildiğimiz toplantı sırasında polisimizi karşımızda görünce adeta bir travma yaşadık. Çünkü biz her zaman devlet, millet işbirliğini gözeterek yaşamımızı idare ediyoruz ve daha önce hiçbir nedenle polisimiz ile karşı karşıya gelmedik. Polis arkadaşlarımıza durumu izah ettik, onlarda toplantıda herhangi bir ihlal tespit etmediler. Ancak bizler bu olaydan ciddi bir üzüntü yaşadık” dedi ve denetimle ilgili bilgi aldı.İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ise toplantı da koranavirüs kurallarının ihlal edildiğine dair yapılan yazılı ihbar sonucu polis memurlarının denetim gerçekleştirdiğini belirterek, “bizim işimiz kanunları uygulamak. Bu nedenle yapılan ihbar asıllı veya asılsız demeden denetim yapmak durumundayız. Bizler iyi tanıyoruz ve biliyoruz ki sizlerde devletine, vatanına, milletine bağlı, kurallara karşı hassas duyarlı bireylersiniz” dedi.

BİRİLERİ SÜRECİ BAŞKA YERLERE TAŞIMAK İSTEYEBİLİR

İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, birilerinin seçim sürecini başka yerlere taşımak isteyebileceğini belirterek sıradışı bir durumla karşılaşılmamasının sevindirici olduğunu belirterek “bizlerde, sizlerde bu tür oyunların karşısında olacağız. Ezan, bayrak, vatan, millet temelinden hareket edenler tüm sorunları birlik şuuruyla ve akıl yoluyla çözerler. Devlet vatandaşına muhalif olmaz. Bizler de sizler de makam için değil devlet için yaşayan insanlarız” dedi. İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil ve ekip arkadaşlarına gerçekleştirilecek olan seçimde başarılar diledi.  Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil’e, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı ziyareti sırasında Sivas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Yalman ile Sivas Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ömer Şeker’de eşlik etti.

Kaynak: Editör: Ohaber
Etiketler: Oyunlar, el, birliği, ile, bozulacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı