Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 07:51 Bu haber 6549 kez okundu
 
Sivas Belediyesi’nde kelleleri kim veya kimler yiyor?
Sivas Belediyesi Tanzim Satış Müdürlüğü adına kesilen kelle faturaları, “Yeniliyor mu, yoksa kelle faturasıyla tahsilât mı yapılıyor” sorularını akıllara getirdi.
GÜNDEM Haberi
Sivas Belediyesi’nde kelleleri kim veya kimler yiyor?

SİVAS Ohaber -Sivas Belediyesi Tanzim Satış Müdürlüğü adına kesilen kelle faturaları, “Yeniliyor mu, yoksa kelle faturasıyla tahsilât mı yapılıyor” sorularını akıllara getirdi.

“Kelle küçük ama mide bulandırıyor” cinsinden bu bilginin iddia sahiplerinin söylediklerini şimdilik kaydıyla açıklamıyoruz. İlgililer konuyu takip ederek ve iddialar doğruysa;

“Ahlaksızlığın küçüğü, büyüğü olmaz” diyerek kamuoyuna gerekli açıklamaları yapacak mı ve muhatap veya muhataplarına soruşturma açacak mı?

Yoksa adı üstünde “BİT” (açılımı Belediye İktisadi Teşekkülü) ama diyerek, “Sonuçta bit (!)” denilerek doğal bir durum olarak mı görülecek, kemirmelere göz mü yumulacak?

Özellikle Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in uyarısı büyük bu duruma karşı yaklaşımı merak edilirken, Ortak Akıl Gazetesi olarak konuyu takip etmeye devam edeceğiz. Kamuoyu adına konu ile ilgili gelişmeleri önümüzdeki günlerde görmeyi ümit ediyoruz. -Ohaber

Kaynak: Editör: Ohaber
Etiketler: Sivas Belediyesi’nde kelleleri kim veya kimler yiyor? Hilmi Bilgin, Ortak Akı
Yorumlar
Haber Yazılımı