Akyıldız sanayi esnafının dert ortağı oldu

0

SİVAS Ohaber -Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Belediye Başkanı Adayı Akyıldız’a büyük ilgi

Yerel seçimlerin Sivas’taki en sevilen ve en iddialı adayı Ali Akyıldız esnaf gezilerini sürdürüyor. Çalışmalarına Yeni Sanayi ve Ata Sanayi bölgesinde devam eden Akyıldız sanayi esnafının sorunlarını dinledi.  CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Erdoğan, ve bazı Belediye Meclis Üyesi Adaylarının da katıldığı ziyaretlerde Belediye Başkanı Adayına gösterilen büyük ilgi dikkatlerden kaçmadı. 
Sanayi esnafının çok dertli ve morallerinin çok bozuk olduğunu gözlemlediğini söyleyen Akyıldız, “ekonomik kriz insanlarımızı perişan etmiş, ayrıca sanayinin kendi özel sıkıntıları ve problemleri de eklenince sanayi esnafı adeta kan ağlıyor durumda” dedi.
“15 gündür hayta bir aydır siftah dahi yapılmadan iş yerimize gelip gelip gidiyoruz diyorlar. Yerel yöneticilerin ise kendilerine hiç bir katkı sağlamadıkları gibi çıkarılan onlarca zorluklarla da boğuşuyoruz diyorlar. Artık yeter Sivas’ta bir değişim gerekli bu değişimi de 31 Mart’ta Ali Abimiz ile gerçekleştireceğiz diyorlar. Elbetteki gördüğüm ilgiden çok mutlu oluyorum ama esnafın durumuna da çok üzülüyorum. Hakikaten samimi desteklere de ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum. İnşaallah 31 Mart bu değişimin tarihi olacaktır ” diyerek sözlerini tamamladı. -Ohaber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin