Ali Akyıldız’a ilgi her geçen gün artıyor

0

SİVAS Ohaber – CHP Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız’a vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkanı adayı Akyıldız seçim çalışmaları kapsamında toplumun her kesimi ile temas kuruyor. 4 Eylül Sanayi Sitesi’ndeki esnafları da ziyaret eden Akyıldız’a esnaf ve sanatkarlar yakın ilgi gösteriyor. Milletvekilliği döneminde de vatandaşların her türlü işlerine olan duyarlılığının Belediye Başkanı olduğu zaman artarak devam edeceğine inandıklarını söyleyen vatandaşlar “Ali abiyi kendimizden biri görüyoruz. Bu seçimde ona var gücümüzle destek vereceğiz” diyorlar.

Ali Akyıldız çalışmalarında şehir için yapacağı işlerden bahsederek onların sıkıntı ve dertlerini de hem dinliyor hem de notlarını alıyor. Esnaf ziyaretlerine  Merkez İlçe Başkanı Özcan Erdoğan ve partililer de eşlik ediyorlar. 

-Esnaf ve sanatkar çok zor durumda

“Esnafımız çok dertli, hakikaten büyük sıkıntıları nedeniyle birçoğu işlerinden şikayet ediyorlar. Tamam ülkemizin ekonomik sıkıntıları var ama Sivas’ın sıkıntıları daha başka” diyen Akyıldız “Bizim yönetimimiz de Sivas adeta kendine gelecek, yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekecek hale gelecek, varlıklarını değerlendiremeyen bir şehir görünümünden kurtulacak. Ben bunu ekibim ve tüm hemşerilerimle birlikte yapacağım” diyerek sözlerini tamamladı. -Ohaber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin