Haber Detayı
04 Temmuz 2021 - Pazar 15:42 Bu haber 4787 kez okundu
 
Başkan Adayı Demirgil’den gövde gösterisi
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil ,28 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek olan seçime sayılı günler kala bir basın açıklaması yaptı. Başkan Adayı Demirgil, 11 yıldır Tesviyeciler ve Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı olarak Sivas sanayisine büyük katkılar sağladıklarını belirterek, “Tüm Sivas esnaf ve sanatkarına hizmet edebilmek için Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkan adayı oldum. Ekip arkadaşlarım ile birlikte ortaya koyduğumuz projeleri hayata geçirmek için esnaf ve sanatkârlarımızdan destek istiyorum. İnşallah 28 Temmuz tarihinde kazanan biz olacağız. Ancak bizim nezdimiz de asıl kazanan Sivas esnaf ve sanatları olacak, dolayısı ile kazanan Sivas olacak” dedi. Sanayi esnafı ise Başkan Adayı Hakan Demirgil’e büyük bir destek vererek adeta gövde gösterisi yaptı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Adayı Demirgil’den gövde gösterisi

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, 28  Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek olan seçime sayılı günler kala bir basın açıklaması yaptı. Sanayi esnafının adeta gövde gösterisi yaparak büyük destek verdiği Başkan Adayı Hakan Demirgil, 11 yıldır Tesviyeciler ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı olarak önemli hizmetler ortaya koyduklarını belirterek,  “11 yıldır başkanlık yapıyorum. Bu görev süresince sanayi esnafının  sesi oldum, kulağı oldum, gözü oldum. Esnaflarımız ise bugün bir teveccüh örneği ile yanımızda olarak bize olan desteklerini gösteriyorlar. Sanayide çok güzel projeler yaptık, yaptığımız 200 dükkân ile esnaflarımızı dükkân sahibi yaptık. Daha sonra Avrupa birliği projeleri ile yeni nesil araçların hem tamiri hem bakımının yapılmasında, sanayinin gelişmesinde katkıda bulunduk. 11 yıldır Sivas sanayisinde Hakan Demirgil damgasını vurduk. Bugünde arkadaşlarımız ile birlikte Sivas genelinde esnaf ve sanatkârlarımızın hizmetlerimizden faydalanması için esnaf kefalet aday olduk”dedi.

DESTEK ESNAFLARIMIZDAN PROJELER BİZDEN

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı olarak güzel projeler hayata geçirmek istediklerini belirten Başkan Adayı Demirgil, “Çok güzel projelerimiz var. Mesela 1.500 konutluk Ahi Evran Esnaf Konutları Projemiz var, esnaflarımızın çocuklarının istihdam edileceği  Rotiltaş ismiyle dikkatlerinize sunduğumuz, taşıtların alt takım ekipmanlarıyla ilgili rot ve rotil üretim fabrikası projemiz var, yeni iş kuranlara fizibilite desteği vereceğimiz, işini geliştirmek isteyenlere uzman danışmalarımızla birlikte yardımcı olacağımız,  yeni iş kuranların, düşe kalka değil, sağlam bir başlangıç yapabileceği AR-GE/S Projemiz var, yine esnaf ve sanatkârımızın dar ve zor durumlarında karşılıksız maddi ve manevi destek olacağımız SEV projemiz var.Bu bir birinden güzel ve önemli projeleri yapabilmek için bütün Sivas esnaf ve sanatkârının desteğini istiyoruz” dedi.

HATIRA DEĞİL, HİZMET EDECEK OLANA OY VERİLMELİ

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, esnaf ve sanatkarlara seçim çağrısında bulunarak  hatıra değil, hizmet edecek olana oy verilmesi gerektiğini kaydetti. Demirgil, “Sivas’ta yönetici seçerken daha dikkatli olunmalı diye düşünüyorum.Hatıra oy verilmemeli, gerçekten çalışacak ekiplerin, çalışacak yönetimlerin bir yere gelmesi lazım. Bizlerde arkadaşlarımız ile birlikte hizmet etmek için taşın altına  elimizi koyduk,  İnşallah 28 Temmuz'da kazanan biz olacağız. Ancak bizim nezdimizde asıl kazanan Sivas esnaf ve sanatları olacak, kazanan Sivas olacak” diye konuştu. Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlık seçini 28 Temmuz Çarşamba günü Taha Akgül Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör: Ohaber
Etiketler: Başkan, Adayı, Demirgil’den, gövde, gösterisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı