Haber Detayı
16 Temmuz 2021 - Cuma 16:28 Bu haber 4171 kez okundu
 
Demirgil: “Desteklerinizle güçlendik, zaferi de birlikte kutlayacağız”
Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, seçim kampanyasına destek vererek çalışmalara katkı sağlayan saha ekipleriyle 28 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan genel kurul öncesi bir değerlendirme toplantısı yaptı. Yaklaşık 500 seçmenin iştirak ettiği toplantı adeta bir gövde gösterisine dönüştü. Başkan Adayı Demirgil ,“Bu başarılı kampanya sürecinin kahramanları sizlersiniz, zaferde İnşallah sizler ile olacak”dedi.
GÜNDEM Haberi
Demirgil: “Desteklerinizle güçlendik, zaferi de birlikte kutlayacağız”

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, 28 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan genel kurul öncesi seçim kampanyasına destek vererek çalışmalara katkı sağlayan saha ekipleriyle bir araya geldi. Yaklaşık 500 seçmenin iştirak ettiği toplantı adeta bir gövde gösterisine dönüştü. Başkan Adayı Hakan Demirgil ve kendisine destek veren oda başkanları, gövde gösterisine dönen toplantıda adeta seçim zaferinin provasını yaptı. Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, burada yaptığı konuşmada, “Kar taneleri nasıl düşüp bir çığa dönüyorsa, sizlerde özveri ile çalışarak bize olan desteği çığa dönüştürdünüz. Ben de, oda başkanlarımız da sizlerin ne kadar emek harcadığınızı biliyoruz” dedi.

KOOPERATİFİ GÜÇLÜ BİR STK YAPMAK İSTİYORUZ

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, kooperatifi güçlü bir STK yapmak istediklerini belirterek, “Çoluğumuzun, çocuğumuzun işini aşını büyütecek projelerimiz var. Ben burada bütün başkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Teknik ekibimizle birlikte, başkanlarımız ile birlikte ayakları yere basan projeler geliştirdik. Bunlar neydi; Ahi Evran KonutlarıEsnaf ve sanatkarımıza yakışır evler yapacağız. Sanatkar Esnaf Vakfı projemiz var, en son yaşadığımız pandemi de esnaflarımıza yardımcı olamadık, vakıf aracılığı ile  yardımcı olalım istiyoruz. Bu projeyi de bir an önce hayata geçireceğiz. Rot-Rotil Fabrikası’nı da bir an önce hayata geçireceğiz, yerini hazırladık. Ayrıca Online Başruvu Sistemini kuracağız. Esnaflarımızın zamanını boşa harcamasının önüne geçeceğiz. Ayrıca burada Sivas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Yalman’a teşekkür ediyorum, şoför esnafının sorununu sürekli gündeme getirdi. Şoför esnafımızın araçları kooperatifte teminat olarak kabul edilmiyor, biz bu yanlışa dur diyeceğiz. Sizlerin iş yerleriniz olan araçlarınızı teminat olarak kabul edeceğiz. Sağ olun var olun, Allah yokluğunuzu vermesin”diye konuştu.

DEMİRGİL’E YOĞUN SEVGİ GÖSTERİSİ

Değerlendirme toplantısına katılan her meslek gurubundan esnaf ve sanatkârlar, Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil’e yoğun ilgi gösterdi. Başkan Adayı Demirgil’in konuşmasının ardından çok sayıda esnaf ve sanatkâr, günün anısına Demirgil ile fotoğraf çektirmek için adeta bir biri ile yarıştı. Başkan Adayı Demirgil ise hiçbir talebi geri çevirmeyerek, esnaf ve sanatkar ile birlikte objektiflere poz verdi.

Kaynak: Editör: Ohaber
Etiketler: Demirgil:, “Desteklerinizle, güçlendik,, zaferi, de, birlikte, kutlayacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı