BU İNSANLAR EN İYİSİNİ EN UYGUNA YEMESİNLER, ÖYLE Mİ?

1

-TÜRKİYE Ohaber

-Ekrem Coşkun Döner yine gündemde 

2018 yılının hizmet sektöründe en çok konuşulan, en başarılı döner markası olan Ekrem Coşkun Döner bu defa farklı bir şekilde gündemde. Hem de ilginç bir suçlamanın sanki paydaşıymış gibi gösterilmeye çalışılarak. Ismarlama yaptırıldığı her halinden belli bir haberle yıpratılmaya çalışılan bu firma “ARTIK YETER” diyor. Bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerde “ucuz dönerlerde kullanılan yağların sağlıklı olmadığı ve kozmetik sektöründe kullanıldığı (sabun vs.) iddia edilen haberler Ekrem Coşkun’u da ayağa kaldırdı.

Peki bu saldırılar neden yapılıyor. Arkasında kimler var. Hangi sektörler, neden rahatsız. Amaçladıkları nedir? İşte bütün soruların cevapları…

ÇILDIRTAN FOTOĞRAF

Bu fiyata döner “SATILIR MI” diyorlar…  Ekrem Coşkun “SATILIR” diyor.

Kavram yağı ile döner OLMAZ diyorlar… Ekrem Coşkun “OLUR” diyor.

Peşinden de nasıl satılır, nasıl olur anlatıyorlar firmanın yetkilileri. İşte o açıklamalar…

“Ekrem Coşkun Döner markası Türkiye geneli 250 şube ile hizmet veren büyük bir ailedir. Son günlerde yaptığımız işten rahatsız olan kesimler tarafından yaptırıldığına inandığımız ve ulusal basında yer alan, markamızla alakalı karalama kampanyalarına karşılık bir kamuoyu duyurusu hazırladık.”

Bizi diğer ucuz et dönercilerle karıştırmayın.
Biz kaliteli et döneri uygun fiyata ve Türkiye’nin en önemli içecek markalarının ürünlerini market fiyatlarının da altında satıyoruz. 

 -Neden kavram yağı kullanıyoruz… 

Dönerlerimizde kullanmış olduğumuz kavram yağı piyasada söylendiği gibi sabun sanayiinde kullanılan yağlardan değildir. Sabun sanayiinde, kesimhanelerde atık olarak çıkan yağlar ve rendering tesislerinden çıkan yağlar kullanılmaktadır. Kavram yağı, 350-400 kg. ağırlığındaki bir danadan ortalama sadece 5 kg. çıkan bir yağdır. Et yağı olarak da isimlendirilir. Özellikle sucuk ve köfte gibi ürünlerde aktif olarak kullanılan bir üründür. Dönerlerimizde kavram yağını tercih etmemizin nedenlerinden birisi;

Yeni neslin ve özellikle bayanların koku hassasiyetidir. Kuzu döş ve kuzu kuyruk yağından gelen kokunun önüne geçebilmek adına ürünlerimizde kavram yağı kullanmaktayız.

Diğer bir nedeni ise;

Kavram yağının donma süresinin diğer yağlara göre daha uzun olmasıdır. Böbrek yağı ve iç yağları bu nedenlerden dolayı kullanmamaktayız. Oda sıcaklığında yapılan tespitlerde kavram yağının donma süresi 15 dakika iken böbrek ve iç yağların donma süreleri 5 dakika olduğu yapılan ARGE çalışmalarında görülmüştür.

Yapılan açıklamalarda kavram yağının sabun sanayiinde kullanıldığı algısı oluşturulmaktadır. Oysaki şu anda tüketilmekte olan birçok fast food ürünlerde, köfte ve sucuk ürünlerinde kavram yağı kullanılmaktadır. Piyasada kavram yağının güncel fiyatı ise 25 TL’ye kadar çıkmıştır.

Önce insan sağlığı…

Ekrem Coşkun Döner Experss şubelerinde “Önce İnsan Sağlığı” sloganı ile gazlı içecek satmıyoruz. Gazlı içecek satmamamızın en önemli nedeni tamamen ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi olmadığındandır. Kaldı ki müşterilerimizin zaman zaman dışarından gazlı içecek getirerek ürünlerimizle tüketilmesine hoşgörüyle bakılmaktadır. Tarafımıza yapılan iftiranın ne kadar yanlış olduğu ürünlerimizin gazlı içeceklerle beraber tüketildiğinde tecrübe edilebilir.

Dönerlerimizi şoklamadan, taze taze şubelerimizde şişlere takarak tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Şoklanmış üründe hile yapma ihtimali fazla olacağı gibi dönerin içerisinde ne kullanıldığını tespit etmek de zordur. Bunun önüne geçmek adına taze et operasyonu yaparak müşterilerimize taze ürün sunuyoruz.

TÜM ÜLKEDE BÜTÜN ZORLUKLARA VE KARALAMA KAMPANYALARINA RAĞMEN EZBERLERİ BOZDUK. DÖNER FİYATLARINI 25-30 TL.’DEN 8-10 TL.’YE DÜŞÜRDÜK…

PORSİYON, DÜRÜM GİBİ GÖRECELİ KAVRAMLAR YERİNE GRAMLA SATIŞI ÖN PLANA BİZ ÇIKARDIK…

Et dönerin 8-10 TL’den satılabileceğini ispatlayarak halkımızı ete doyurduk.

Ayrıca Türkiye’nin en önemli içecek markalarının ürünlerini market fiyatlarının da altında satışa sunuyoruz. Yani hiçbir konuda fırsatçılık yapmıyoruz.

6 Yıldır üzerinde çalışmış olduğumuz Express konsept ile işletme kurulumunu ve sabit giderleri düşük tuttuk. Self-servis modeline geçiş yaptık. Kar marjımızı düşük tutarak kilogram satışlarımızda ciddi anlamda artış gerçekleştirdik. İşte bu hamlemizle dönerdeki fire oranını azalttık. Az kazanalım, sürümden kazanalım dedik, karımızı halkımızla paylaştık. İşin sırrı bu kadar basit aslında…

-Bu fiyata gerçek et döner olurmu?.

“AZA KANAAT EDEREK, SÜRÜMDEN KAZANMAYI HEDEFLERSENİZ OLUR” bizde tam olarak bunu yaptık. Toplumun çıkarlarına uygun bir iş üretmekten de büyük haz duyuyoruz.

-Gıda güvenliğine önem veriyoruz…

Ürünlerimizi, gıda güvenliği konusunda her türlü sertifikaya sahip hijyenik şartlarda üretim yapan sektörlerinde öncü olan firmalardan tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz soğuk zincir kırılmadan frigolu araçlar ile sevk edilerek şubelerde, soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Hem tedarikçilerimiz hem de şubelerimiz bu konuda gerekli altyapıya sahiplerdir. Siz değerli müşterilerimiz de dilediğinizde şubelerimizdeki soğuk hava depolarını gezerek ürünlerimizi ve saklama koşullarını görebilirsiniz.

-Denetleniyoruz…

Ne mutlu bize ki verdiğimiz hizmetten birilerinin sürekli rahatsız olması sebebiyle belki de Türkiye’de resmi kurumlarca en fazla denetimi yapılan bir markayız. Çok şükür ki Resmi Kurumların şubelerimizde ki denetimleri neticesinde bugüne kadar olumsuz hiç bir sonuç çıkmamıştır. Denetimler neticesinde bizlere verilen analiz sonuçlarını zaman zaman hesaplarımızda paylaşmaktayız ve paylaşmaya devam edeceğiz.

“Ne Yediğini Bilmek Herkesin Hakkı” felsefemizle halkımız kaliteli et döneri uygun fiyata yemeye de devam edecektir. Türkiye genelinde İl/ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan analiz sonuçlarına http://ekremcoskundoner.com.tr/duyuru-analiz/ linkinden isteyen herkes ulaşabilir.

Açıklamalar böyle sevgili okurlar. Ekrem Coşkun Döner yetkilileri büyük bir titizlik ve incelikle ve sükunetlerini de koruyarak kamuoyunu bu şekilde bilgilendiriyorlar. Arka planı ve maksatlı firmaları tespit ederek onları deşifre etmek, toplum yararına olan bir hizmeti baltalamalarına izin vermemekte basın ve medya kuruluşlarının işi. Bu mihraklarla ilgili yazılarımızı da yine gazetemizden takip edebileceksiniz. Şimdi siz afiyetle dönerlerinizi Ekrem Coşkun Döner şubelerinde yemeye devam ediniz. Devletimizin ilgili kurumları da işinin başındadır. Biz büyük bir ülkeyiz. Biz Türkiye’yiz. -Ohaber

1 Yorum

  1. Bu millet uzun yıllardır tavuk dönere mahkum edildi.Bol derili ve hormonlu tavuklar.Ben bu tavuk dönerciler ile alakalı bir tek aleyhte ve olumsuz yorum yapanı görmedim.Ekrem Coşkun diye bir vatansever çıktı ve et dönerini tüm milletin alabileceği kalite ve uygun fiyatla nasıl sunarım dedi….ve milletten büyük teveccüh gördü.İlk piyasaya çıktığında hakkaten biraz yağı fazla idi ama kesinlikle sağlığa aykırı hiçbir husus yoktu.Çok kısa bir süre sonra yağ oranı %20 ye ve en sonunda da % 10 a indi.Bu orandan daha az olmaz kesinlikle.Piyasadaki 30 -35tl ye döner satan birçok firma dahi yağ oranını minimum % 15-20 takıyor.Ekrem Coşkun yaklaşık 300 şubeye doğru giderken işleri bozulan devasa yabancı fastfood zincirlerinin ilgisini ve endişesini de üzerine çekti.Bu ilgi şu an ciddi bir kin – nefrete dönüştü.Hemen televizyon kanallarına- yazılı ve görsel medyada anti propagandaya başladılar.Kendi hamburger ,pizza ,tavuk,sucukve köftelerinin hertürlü zararlı katkı malzemeleri olduğu halde Ekrem Coşkunu kötülemeye ve itibarsızlaştırma faaliyetlerine başladılar.Kola ve pepsi satmaması ve insan sağlığına zararlı demesi zaten bu dev firmaların kinini iyice artırdı.Her televizyon kanalına milyonlarca lira reklam veren bu fastfood ve içecek firmalarının ceo larının “Ekrem Coşkunu itibarsızlaştırın” ricasını geri çevirebilecek kaç medya patronu var ???!!! Anlayın oyunu..milleti kendi zehirli , zararlı katkı dolu ürünlerini hem de çok yüksek fiyatlarla satmaya alışmış bu dev tröstler elbirliğiyle Ekrem Coşkuna saldırıyorlar.Bu gayet normal .Nasıl olur da bir Türk firması kendilerinden daha büyük bir teveccüh kazanabilir.Ekrem Coşkundan Allah binkere razı olsun.Bu milli hizmtinden dolayı Allah onun yar ve yardımcısı olsun.Hertürlü antipropaganda – iftira kampanyalarına- olumsuz algı operasyonlarına karşı aslanlar gibi savaşıyor.Millet senin yanında ve büyük oyunun farkında Ekrem Coşkun.Seni seviyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin