İyi Parti Sivas İl Başkanı Karasu: Devletimizin yanındayız

0
SİVAS Ohaberİyi Parti il Başkanı Volkan Karasu basın açıklaması yaptı. İyi Parti olarak devletin yanında olduklarını söyledi.
İyi Parti Sivas İl Başkanı Karasu, “ülkemiz zor günlerden geçiyor, bizlerin her uyarısına kulak tıkayan iktidar, kendi bildiğini okumaktan, kimseyi dinlememekten dolayı ülkeyi  ekonomik bir buhranın içine sokmuştur. Ekonomik olarak zayıfladığımızı ve güçsüz düştüğümüzü gören Amerika gibi fırsatçı devletler, kendi çıkarları için ekonomiyi bize bir silah gibi doğrultmuş durumda. Üretime dayalı olmayan, kuvvetler ayrılığının olmadığı, denge denetim sisteminin işlemediği, ülkenin kaderini tek bir adamın ağzından çıkacak sözlere teslim etmenin faturası ekonomik olarak bir çöküntüye sebep vereceğini  referandum öncesi Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener bir çok kez belirtmişti.

Her seferinde bu yanlış yoldan dönülmesi gerektiğini  açık hava toplantılarında anlatmış kıymetli basın mensupları aracılığı ile düşüncelerini ifade etmişti. Genel başkanımızın engel olmaya çalıştığı süreçle maalesef ki karşı karşı kalmış durumdayız, içimizde her türlü demokratik eleştiriyi yapmakla birlikte hiçbir zaman için ülkenin bu zor durumunda söylediklerimiz çıktığı için, haklı çıktığımız için sevinecek değiliz. Bizi tehdit etmeye kalkan katil Amerika’ya karşı her zaman devletimizin ve milletimizin çıkarlarını savunacak ve devletimizin yanında olacağız” dedi. Ohaber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin