KARASU: DAHA HUZURLU VE MUTLU BAYRAMLAR İÇİN GELİYORUZ!

0

SİVAS Ohaber –Ulaş KARASU  Ramazan Bayramı dolaysıyla bir açıklama yaptı 

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas 1. sıra Milletvekili Adayı  KARASU, “Bayramların insanları bir araya getiren, birlik ve beraberlik duygularının en güzel şekilde yaşandığı özel günler olduğunu ifade ederek, tüm hemşerilerimizin, ve İslam Aleminin birlik, barış ve kardeşlik içinde bir bayram geçirmesini dilerim” dedi.

Milletvekili Adayı KARASU, “Bayramların dargınlıkların bittiği paylaşmanın, dayanışmanın  en doruk noktaya ulaştığı günlerimizdir  bizim.” Artık bayramlarda kimsenin boynu bükük kalmasın diyerek bayramları özgür biçimde, kardeşlik içinde, barış içinde kutlamak istediklerini söyledi.

“Bizim en büyük vaatlerimizden birisi ise vatandaşlarımıza  daha huzurlu ve mutlu bayramlar  yaşatmaktır. Bunu da sağlayacağız” dedi.

Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduğu gözlenen KARASU; Seçimlere 1 hafta kaldığını söyleyerek bu seçimlerin demokrasinin özgürlüğün, adaletin, hakkın, hukukun oluşabileceği bir seçim olmasını dilediğini ve bunun için çalıştıklarını belirtti.

KARASU, Türkiye’nin bir yol ayrımında olduğunu ve “ya tek adam rejimine ya da çağdaş modern bir Türkiye’ye evet diyeceğiz” dedi. Ohaber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin