Sacit HOCAOĞLU’ndan: “Kısa Kıssa” Fetö -10/11- Kadınlar

0

FETÖ -10-
Yazar Sabahattin Önkibar’ın 2014 baskılı “İşte İslam’ın ve Türklüğün Katilleri” kitabı, 15 Temmuz 2016’dan 2 yıl önce yayınlanmış.
(F) tipi örgüt: “Kitaplı dinlere inanan herkes Cennet’e gidecek” diyen FG, “İbrahimî Dinler” ambalajı ile yeni bir dinİ bakışı tedavüle sokmuştur.”
– Dinler arası Diyalog: Muhammed’siz İslâm’ın reçetesi şudur; Müslümanlığı Hristiyanlık ve Musevîlikle harmanlayıp, tek din yaratmak… FG’nin USA’daki ikameti, İsrail’i eleştirmeyip kutlaması, Papa tarafından kabulü, O’nun emperyal misyonunun somut göstergeleridir.
– FG, Nurcu mu? Zaman içinde değişen kendi anlayışına göre Nur cemaati ile yollarını ayırdı.
KADIN -8-
a) Kur’an’da:
“Onlar sizin giysileriniz, siz de onların giysilerisiniz” (Bakara:187)
” Erkek olsun, kadın olsun her kim inanmış olarak iyi fiiller gercekleştirirse onu mutlaka güzel bir hayatla yaşatırız ve onların karşılığını, yaptıklarının en güzeliyle mutlaka veririz.” (Bağlı:97)
– “İnanan erkeklerle, İnanan kadınlar birbirlerinin dostlarıdır.” (Tövbe:71)
b) Hadiste Kadın:
– “Kadınlar arasında iyi kadın, 100 tane karga arasında alaca bir karga gibidir.” ( Buharî)
– Başlarına bir kadını geçiren kavim, asla iflah olmaz.”( Hanbel, Tirmizi, Buharî)
– “Eğer bir kimsenin bir kimseye secde etmesini emretseydim, erkeklerin kadınlar üzerinde olan haklarından dolayı kadınların erkeklere secde etmelerini emrederdim.” (Tirmizi, Ebu Davud, Hanbeli)
Kanaat: Bu uydurmaları Peygamberimiz’e atfedenler, ne yazık ki bu uydurmaların reddi olan Kur’an’ın anlattığı İslam’a uyması “Peygamber düşmanlığı” lehinde izahları da “Peygamberi sevme göstergesi” ilan ediyorlar ve kadınların dinleri ve akılları eksiktir diyorlar.
(Kaynak: Uydurulan Din ve Kur’an’daki Din” kitabı)
FETÖ -11-
– F.G.’den şüpheli ölümler:
Romancı yazar Ayşe Kulin’in yazdığı “Adı Aylin” kitabı için F.G. bir ara “Aylin Hanım (Devrimel) benim için USA’da referans olmuş olabilir” demişti… Bunu duyan Ayşe Kulin “Aylin, F.G.nin müridi olamaz” açıklamasını yaptı… İşte O Aylin, A.B.D. ordusunda Albay rütbesindeydi… Ocak/1995’de evinin bahçesindeki arabasının altında ölü bulundu. Kaza olduğuna kimse inanmadı…
– Vatikan temsilcisi Kardinal George Marovithc, yıllık toplantı için gittiği Roma’da Papa’yı ziyarete giderken tren raylarının üstüne düştü, ağır yaralandı, kendisi de arkasından itildiğini sanıyordu… 2012’de öldü…
– F.G.nin Vatikan randevusu için devreye giren Üzeyir Garih, 25.08.2001’de Eyüp mezarlığında” Küçük Hüseyin Efendi” adlı tasavvuf şeyhinin kabrini ziyaret ederken bıçaklanıp öldürüldü…
(Kaynak: Fehmi Koru “Ben Böyle Gördüm” isimli Nisan/2016 baskılı kitaptan)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin