Sacit HOCAOĞLU’ndan: “Kısa Kıssa” Fetö -12- Sakal-ı Şerif

0

FETÖ -12-
– Çok satan romanların yazarı Ayşe Kulin’in kuzeni Aylin Devrimel’in ablası Nilüfer ise 1960 öncesinin ünlü CHP Genel Sekreteri Kasım Gülek’in 60 yaşındayken evlendiği eşidir. Bu evlilikten doğan kızları Tayyibe Gülek, 1999’da Hükûmet Kur’an Başbakan Bülent Ecevit’in bakanlarındandı…
– George Marovithc ise, 03.10.2004’de Hakkâri Müftülüğünün düzenlediği “Bediüzzaman-Said’i Nursî” sempozyumunun açılış duasını, Şiî mezhebinin icat ettiği “Cevşen” duası ile yapan kişidir.
Not: Katolik kilisesi Kardinalinin böyle bir toplantıda dua okuması çok anlamlıdır. Amaç neydi?
– Üzeyir Garih, İshak Alaton’la ortak ALARKO şirketinin ortağıdır. Her ikisi de musevî’dir. Buna rağmen Üzeyir Garih, Nakşibendî tarikatı şeyhlerinden “Küçük Hüseyin Efendiye” mürit olmuştur.
– Küçük Hüseyin Efendinin ölümünden sonra şeyhlik postuna Ahmet Ziyaeddin Gümüşhanevî oturmuş, sonrasında da bu postu Turgut-Korkut Özal kardeşler ve R.T.E.nin de şeyhi olan İskenderpaşa cemaatinin lideri Mehmet Zahid Kotku geçmiştir. Bu şeyh, N.Erbakan’ın kurduğu tüm partilerin isim babasıdır.
Aylin Devrimel’e referans verdiğini söyleyen Fetö’nün bu ifadesinin ardından Aylin arabasının altında USA’da ölü bulundu.
George Marovithc, İtalya’da bindiği trenden itilerek öldürüldü…
Üzeyir Garih, şeyhinin mezarı başında bıçaklanarak öldürüldü…
Bunlar garip değil mi? Arkasında Fetö’nün olduğuna dair şüpheler mevcuttur.

SAKAL-I ŞERİF -1-
Sakal-ı Şerif adı altında birçok mescide sokulan ve cemaatin etrafında tavaf edip, yüz sürdüğü şişe veya kutuların salât ve selam ile tavaf edilmesi gizli şirkdir.
Kur’an’a (Cin:18) göre, şirk tezahürüdür. Bu Tevhid dışılığı “Biz o kılları Peygamberimize saygımızdan ötürü öpüyoruz, teberrüken tavaf ediyoruz” gibi BİD’AT gerekçesiyle mazur göstermek ayrı bir şirk lâkırdısıdır.
Kiliselerde Hz.İsa’nın resmini koyarak o’na karşı ibadet etmekle, camilere “Sakal-ı Şerif” koyarak etrafında tavaf arasında hiçbir fark yoktur.
Hz. Muhammed’in sakalından kesildiği söylenen tüyler, Tevhid dininin mâbedinde kuyruklar oluşturan insanlara öptürülmektedir.
(Kaynak: Prof. Yaşar Nuri Öztürk “Şirk” kitabı)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin