Gazeteci yazar Ergun Poyraz’ın “İhanet ve Darbe” kitabında:
Bu câni kendisini Mehdî sanıyor. Çevresini “Beklenen Sabit Zat” olduğuna inandırmış. Hz. Muhammed’le görüştüğünü, bütün kararlarında O’na danıştığını, bu yüzden olayları önceden bildiğine inanmış ve bağlılarını da inandırmıştır.
Kerameti: S.Arabistan’da her yerde bol miktarda bulunan Arap kara sineklerinin kendisini sokmadığı, rahatsız edilmediğini söylüyor. Demek ki, sinekler bile el pençe divan duruyor!.
Hacc’ı: Allah’a ve Resûlüne mektup yazıp Hac istediğini ve ilahî mûcize olup, kutsal toprakları ziyaret bu yüzden nasip olduğunu, Hac’da adressiz gelen mektupların bile kendisine teslim edildiğini anlatıyor.
Humeynî: F.G. nin Devleti ele geçirme modeli, İran’ı ele geçiren Âyetullah Humeynî modeliydi…
Darbe ve M.İ.T. : 15.07.2016 gecesi, emrinde;
– 35 sağlık kuruluşu
– 940 okulu
– 150 yurdu
– 104 vakfı
– 125 derneği
– 19 sendikası
– 15 üniversitesi
– Bank Asya’sı
– 100.000’lik kamu çalışanı
– 25.000 şirketi
– 150 milyona hükmeden
F.G. Örgütü, darbe ile ülkeyi ele geçirmek için harekete geçer.
KADIN -4- (Örtünme)
Günümüzde 100 yaşını aşmış ünlü Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ’ın “Sümerler” ile ilgili tabletleri çözdüğü Tuğla’dan yazıtlarda:
“Kadınların başlarını örtmeleri Sümerlilerde başlamıştır. İlâhî bir görev yaptıkları kabul edilen, *tapınak genel kadınları*’nın, sokak fahişelerinden ve diğer kadınlardan ayrılması için başlarının örtülmesi zorunluydu” diyor.
Ayrıca, cami ve minareler üzerindeki yarım Ay (hilal,) Sümerliler’in Ay Tanrısı İNANNA’nın sembolü olduğunu ifade ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin