Sacit HOCAOĞLU’ndan: “Kısa Kıssa” Fetö -8-

0

FETÖ -8-
“Fasıldan Fasıla” kitabında F.G. *Lâilaheillallah* dan sonra “Muhammeden Resulullah” demeye gerek yoktur diyor. Yani “Muhammed’siz İslâm” kavramı geliştiriyor.
– Diğer dinlerin Papaz ve Patrikleriyle bir araya gelen F.G., inananlarla yanyana gelmez, kaçınır.
– “Allah’la Konuşması:” -Ben Allah’la konuştum, bana dedi ki; Ben bu kâinatı Muhammed için yarattım, ama senin için de devam ettiriyorum… (Kaynak: Sabahattin Önkibar “Mehdi’nin Darbesi” kitabı)
– 1964’de Türkiye’ye gelen “Ilımlı İslâm” denilen, “proleter İslâm” denilen “Protestan İslam’ı” yaymak için hep Fetö’yü destekleyen CIA ajanı, Türkiye ve Ortadoğu Masası Şefi Graham Fuller, F.G.’nin kerametlerini İncil’den seçiyor, F.G. onları gerçekmiş gibi afyonlanmış müritlerine anlatıyor, sorgulama kültürü ve cesareti olmayan müritler de bütün bu saçmalıkları yutmak zorunda kalıyorlardı.
– İsa Mesih, İncil’e göre insanın içine giren cinleri kovuyordu… Hem de kendini Hz. Hamza saymıştır. “İnancın Gölgesinde” kitabında cin kovmasının reklamını yapıyor.
– “Fasıldan Fasıla” kitabında, Hz. İsa’nın babasının Hz. Muhammed olduğunu ifade ediyor.
– “Dinler arası Diyalog” kitabında; Vatikan’a gidiyor, Papa 2.John Paul’e “Papalık misyonunun bir parçası olmaya geldik” diyor, Vatikan ile diyaloğun amacı “benim dinim, son dindir” inancından vazgeçilmektir diyor.
(Kaynak: Ergün Poyraz” İhanet ve Darbe” kitabı)

KADIN -6- (Erkek egemenliği)
Hadislerin önemli bir kısmı erkek egemen bir anlayış ve dille uydurulup rivayet edildiği için, uydurulan dinde kadının sıradan bir eşya kadar değeri yoktur. Oysa Kur’an, erkek ve kadının birbirlerine üstünlükleri olmadığını, üstünlüğün ( takvâ)’da olduğunu vurgular.
HADİSLERDE ise ;
– Kadının Cennet’e girme vizesi erkeğin elindedir. Çünkü, kadınların erkeklerini hoşnut etmeleri, cennete girmeleri için önemli bir etkendir.
– Kadın kocasının kulu, kölesi ve cinsel bir objedir.
– “Hadisler olmadan Kur’an bir hiçtir” derler. Hesap günü Allah’ın huzurunda nasıl duracaklar?
KUR’AN’DA;
– Cennete girme vizesi; erkek olsun, kadın olsun Allah’ın elindedir.
– Kadını koruyup gözetmek, sevgi ve merhamet duyması gereken eşidir.
(Kaynak: Emre Dorman “Allah’a Öğretilen Din” kitabından)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin