Sacit HOCAOĞLU’ndan: “Kısa Kıssa” Fetö -9- Kadınlar

0

 FETÖ -9-
– FG “İbrahimî Dinler” diyerek, Hristiyan ve Yahudilerin Cennet’e gireceklerini söylüyor ve Kelime-i Tevhid’in 2. bölümü (yani, Allah’ın Resûlü Hz. Muhammed’dir) bölümünü söylemeksizin sadece ilk bölümünü ikrar eden kimselere rahmet ve merhamet nazarıyla bakılmalıdır, diyor.
– FG.”İbrahimî Dinler” ya da “Ehl-i Kitap” gibi sözlerin arkasına sığınarak “başka dine mensup insanlara rahmet dileyin” gibi saçma bir talepte bulunuyor. Oysa Kur’an “Allah katında din İslam’dır.” (Â’li İmran:19) âyetini unutarak…
– FG, bir zamanlar “Zaman Gazetesi” tarafından dağıtılan “Şüpheler ve Çıkış Yolları” kitabında Papa ve Hristiyanlara; “Çünkü onlar, belli bir devreden sonra sapıtmış, delâlete düşmüş ve kendi ufuklarını karartmışlardır” diyor.
Bu sözlerini unutan FG, bu kez de “Dinlerarası Diyalog” maskesiyle insanları bir kez daha yanıltıyordu…
(Kaynak: Ergun Poyraz “İhanet ve Din” kitabı)
NOT: FG’nin şeyhi Said-i Nursî diyor ki; ” Demek ki manevî hastalıklar insanları aklî ilimlere sevketmekte… Akliyat ile iştigal edenler Emraz-ı Kalbiyye’ye müptela olmaktadır” diyor. Günümüzün diliyle yani “akıllarını kullanmayı gerektiren bilimsel çalışmalarda bulunanlar, manevî anlamda kalp hastalıklarına yakalanmaktadır” diyor. Oysa Kur’an “Aklını kullanmayanların üstüne pislik yağar” diyor.

KADIN -7- (Hadislerde)
– Bir kadın kocasının yanındayken iznini almadan oruç tutamaz.
– Kocasının izni olmadan kimseyi evine alamaz (Buharî, Müslim, Ebu Davud)
Peygamberimizin:
– Takma saç takan ve taktıran,
– Dövme yapan ve yaptıran,
– Kaşlarını incelten ve incelettiren,
– Yüzündeki tüyleri yolduran kadınların lânetlendiğini söylediği iddia edilmiştir.
Görüldüğü üzere adı geçen ve “güvenilir” dedikleri hadis rivayetçileri Peygamberimize;
– İftiralar atan,
– Özel hayatını çarpıtan ve onu kadın düşmanı gibi gösteren, uydurmaları söylemişler.
Bir de kadınların ihanet sebepleri Hz. Havva imiş (çünkü Cennette Hz.Âdem’e yasak  meyve yedirmiş.) Erkeğe, karısını neden dövdüğü sorulamazmış, kadınların zevk almalarını önlemek için sünnet edilmeliymişler.
(Kaynak: Emre Dorman “Allah’a Öğretilen Din” kitabı)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin