Sivas İyi Parti İl Başkanlığı’na Yusuf Koç atandı

0
SİVAS Ohaber -İyi Parti Sivas İl Başkanlığı’na Yusuf Koç  genel merkez tarafından  atandı. İyi Parti Sivas İl Başkanlığı’nda  devir teslim töreni yapıldı.
Devir teslim töreni öncesi ilk konuşma İyi Parti Sivas eski İl Başkanı Erdoğan Arpaç tarafından yapıldı.

Eski İl Başkanı Arpaç: İyi Parti Sivas İl Teşkilatı olarak başarısızlığı kendi şahsı üzerine  aldığını yerel seçimlerde aday çıkaramadıkları için üzgün olduğunu bildirdi. Önceki İl Başkanı Arpaç teşkilat içine gönderme yaparak önceki yönetim kurulu üyelerinin eleştirilerine yönelik “Hakkımı ahirete bırakıyorum” dedi. Önceki görev yapan teşkilat mensuplarına ve yeni yönetime gelen il başkanı ve yönetim  kurulu üyelerine başarılar diledi. 

İyi Parti Sivas İl Başkanlığına atanan Yusuf Koç, “öncelikle İyi Parti Genel Merkezi ve Genel Başkanı Meral Akşener’e ve teşkilatlardan sorumlu İyi Parti Genel Başkanı Yardımcısı Koray Aydın’a bu görevi şahsıma tevdi ettikleri için teşekkür  ederim” dedi. Verilen görevi ve güveni boşa çıkarmayacağını ifade etti.

İyi Parti  Sivas İl Başkanı Yusuf Koç: “Ülkenin büyük bir ekonomik kriz içerisinde olduğunu İyi Parti olarak  iktidara talip olduğunu halkın umut hareketi olarak yoluna devam ettiğini ve ilk günkü heyecanla başaracağız düşüncesinde hareket edeceklerini ifade etti.

İl Başkanı Koç, kurucu İl başkanı Taha Çaykuş’a, sonraki il başkanları Volkan Karasu ve Erdoğan Arpaç’a emeklerinden dolayı teşekkür  ederek İyi Parti’ye emeği geçen tüm üyelere teşekkürlerini bildirdi.

-İyi Parti Sivas İl Başkanlığı’nda devir teslim töreni yapıldı

Törende önceki il başkanı’na Kuranı Kerim ve Türk bayrağı  hediye edildi. Törende yoğun bir kalabalığın olması, önceki yönetimde bulunan tüm yönetim kurulu üyelerinin bulunması  dikkatlerden kaçmadı. İyi Parti yeni İl Başkanı Yusuf Koç’un yönetim  kurulunu oluştururken  toplumun tüm kesimlerinden, birleştirici bir yönetim ve divan kurulu oluşturacağı, toplumun kabul edeceği insanların yönetime getirileceği ifadelerinden anlaşıldı.

Yusuf Koç, önceki dönemde  Büyük Birlik Partisi’nden Sivas Belediye Meclis üyesi seçilmiş, İyi Parti kurulduktan sonra Büyük  Birlik Partisi’nden  İyi Parti’ye geçerek İyi Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmıştı. İşadamı olan Sivas İyi Parti İl Başkanı Yusuf Koç Sivas ‘ta inşaat sektöründe faliyet göstermektedir.

Ortak Akıl Gazetesi  olarak yeni atanan İyi Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Koç’u tebrik eder başarılar dileriz. Sosyal sorumluluk görevimiz nedeniyle  İyi Parti İl Başkanlığı faliyetlerini takip ederek kamuoyuna tarafsız olarak haberlerin ulaşmasını sağlamaya devam edeceğiz. -Ohaber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin