Sur Yapı Koşuyolu’nda şehir etrafınızda dönsün

0

Sur Yapı’nın ustalık eseri Excellence’ta İstanbul’un büyüleyici silüeti evinize konuk oluyor. Tarihi Yarımada, Adalar ve Kız Kulesi manzarası tüm güzelliği ile gözlerinizin önüne seriliyor. Excellence, bu harika görüntüyü hayatınızın merkezine, sizi ise hayatın merkezine alıyor. Evinizin kapısı Koşuyolu’nun tarihe tanıklık etmiş sokaklarına, her İstanbullunun yaşamak istediği sıcak ve samimi mahalle ortamına açılıyor. Özlenen mahalle kültürü ile modernliği birleştiren Excellence, konsept kafeleri ve doğayı içinize çekebileceğiniz parklarıyla size daha önce yaşamadığınız bir tecrübe sunuyor.

Şehir Etrafınızda Dönsün

Yeni bir hayata başlarken göz önünde bulunduracağınız bütün özellikler gözünüzün önünde. Adalar, Tarihi Yarımada, Kız Kulesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün manzarası göz alıcı güzelliği ile karşınızda duruyor. Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan Koşuyolu, şehrin tüm imkânlarını bir araya getiriyor. Huzurlu sokakları yemyeşil Validebağ Korusu’na açılan, caddeleri birbirinden güzel mekânları barındıran Koşuyolu’ndan yine de ayrılmak isterseniz, Asya ve Avrupa’yı ilk kez deniz tabanının altından karayolu tüneliyle birleştirecek Avrasya Tüneli çıkışı, Metro ve Marmaray’a yakınlığı ile gideceğiniz her yer bir adım ötenizde. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yoluna olan yakınlığı istediğiniz zaman alternatif yol seçenekleri ile seyahat etmenizi sağlıyor. E-5’e kolay ulaşımı sayesinde, eve dönüşünüzü daha keyifli hale getiriyor.

Değerini Sizden Alan Bir Proje

Excellence, İstanbul’un en değerli arazilerinden birinin üzerinde yükselirken, sizin projeye olan güveniniz de yükselecek. Mükemmel İstanbul manzarasını salonunuza taşıyan Excellence, birçok eğitim ve sağlık kurumuna yakınlığı ile yeni bir hayata başlamanın en doğru adresi oluyor. Ana yollara olan yakınlığı aracınızla seyahatinizi kolaylaştırırken, dört bir yana ulaşan toplu taşıma olanaklarının evinize yakınlığı keyfinize keyif katıyor. İş hayatı ve ev hayatını lüks içinde bir araya getiren yapısıyla değerini kanıtlayan Excellence, sadece hayatınıza değil Koşuyolu’nun da geleceğine değer katan bir proje.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin